Skontaktuj się z nami

  • Telefon:(+17) 8630452
  • Email: sprzedaz@domelo.pl
  • Adres:Okulickiego 16C, 35-206 Rzeszów

Śledź nas w social media:

Przedstawiciele handlowi

Przemysław Parys

Region 6

tel: +48 608470702 parys.przemyslaw@domelo.pl

Rafał Jałocha

Region 5

tel: +48 606344331 jalocha.rafal@domelo.pl

Adam Parys

Region 4

tel: +48 608470709 parys.adam@domelo.pl

Piotr Skowroński

Region 3

tel: +48 608470710 skowronski.piotr@domelo.pl

Mateusz Trzonkowski

Region 2

tel: +48 606911551 trzonkowski.mateusz@domelo.pl

Artur Gontarczyk

Region 1

tel: +48 532065280 gontarczyk.artur@domelo.pl

Dział Exportu

Aldona Białas

PL/ENG

tel: +48 608470705 bialas.aldona@domelo.pl

Sebastian Mieleszko

ENG/GER

tel: +48 608470705 mieleszko.sebastian@domelo.pl

Dział sprzedaży

Piotr Głodowski

Dyrektor Sprzedaży

tel: +48 602244851 glodowski.piotr@domelo.pl

Dawid Wietrzyk

Obsługa marketów - południe

tel: +48 784616093 wietrzyk.dawid@domelo.pl

Łagoda Marcin

Obsługa marketów - północ

tel: +48 539863906 lagoda.marcin@domelo.pl

Dział wsparcia sprzedaży i sprzedaż detaliczna

Agata Polak – Bielec

PL/ENG

tel: +48 608470703 polak.agata@domelo.pl

Oksana Petrynych

ENG/FRA/UKR/RUS

tel: +48 698192914 petrynych.oksana@domelo.pl

preloader