Jaki wózek do ogrodu?

Nasz wózek DOMELO idealnie sprawdzi się zarówno do zastosowań ogrodowych, jak i na co dzień w domu. Jeśli jesienne, ogrodowe porządki spędzają Ci sen z powiek, z wózkiem staną się one o niebo łatwiejsze! Wszelkie grabki, łopatki czy rękawiczki możesz wrzucić do wózka i bez najmniejszego wysiłku przewieźć je dowolne miejsce na ogrodzie. Duże, stabilne i wytrzymałe kółka bez najmniejszego problemu przejadą po gałęziach leżących na trawie lub miękkim podłożu.

Do wózka możesz bez obaw włożyć również wszelkiego rodzaju rośliny, sadzonki lub wykopywane cebulki roślin, które musisz przetransportować ze swojego ogrodu. Pomyśl sobie, że od dziś zgrabione liście możesz przewieźć na kompostownik za jednym razem, zamiast nosić je wielokrotnie przy pomocy grabi lub łopaty. Ergonomiczna rączka sprawia, że nawet ciężkie ładunki przewieziesz z niesamowitą łatwością.

Wózek to także świetny sposób na przewiezienie ciężkich zakupów, np. ogrodniczych. Zamiast nosić je w niewygodnych siatkach, możesz włożyć wszystkie produkty do wózka i bez wysiłku przewieźć je do samochodu lub nawet do domu. Dzięki specjalnie wzmocnionemu tworzywu możesz bez obaw włożyć tam opakowanie ziemi, butelki z wodą lub inne ciężkie przedmioty.

Dodatkowa zaleta? Dzięki temu, że wózek stworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest proste w czyszczeniu, możesz łatwo umyć wózek po stosowaniu go w pracy ogrodowej i przenieść go do domu. Wózek w domu będzie świetnym pojemnikiem na ulubione zabawki Twojego dziecka. Możesz postawić go w pokoju swojego malucha, a żywe, ładne kolory z pewnością świetnie wpasują się w dziecięcy pokój.

Ułatw sobie domowe prace z wózkiem DOMELO i wybierz swój idealny kolor

preloader