Nowa piaskownica DOMELO już dostępna w ofercie!

Dzieciaki uwielbiają ten rodzaj zabawy, ponieważ nie ma w nim ograniczeń dla kreatywności i niezliczonych pomysłów młodych głów. Dodatkowo, dla najmłodszych to sposób na rozwój zdolności motorycznych. Piasek stymuluje rozwój fizyczny dziecka za pomocą zabaw ćwiczących małą oraz dużą motorykę. W ten sposób dziecko uczy się również koordynacji, zręczności oraz precyzji w wykonywanych czynnościach.

Niezwykle istotne jest, aby wybierając piaskownicę sięgnąć po produkt sprawdzony i przetestowany. Trwałość materiału, z którego wykonana jest piaskownica, powinna być czynnikiem szczególnie zwracającym uwagę rodziców podczas zakupu piaskownicy.

Projektując piaskownicę DOMELO skupiliśmy się na wdrożeniu drobnego dodatku, który pozwoli dzieciom dodatkowo rozwinąć wyobraźnię. Boki piaskownicy są stworzone tak, aby przypominały tor do jazdy samochodzików – w ten sposób dzieci mogą bawić się, nie tylko układając babki z piasku lub tworząc piaskowe zamki. Dodatkowo do piaskownicy są również dołączone montowane oparcia, które sprawiają, że krótka przerwa i odpoczynek podczas intensywnej zabawy jest dla dziecka wygodny.

Piaskownica DOMELO wykonana jest w wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zadbaliśmy o wybór materiału o zwiększonej odporności oraz dodaliśmy wsporniki mające zabezpieczyć piaskownicę przed uszkodzeniami powstałymi podczas jej użytkowania. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz trwały i wytrzymały produkt.

Dwa rozmiary piaskownic zostały stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach i możliwościach zagospodarowania wolnego miejsca. Jeśli posiadasz duży i przestronny ogród, duża piaskownica z pewnością świetnie się u Ciebie sprawdzi. Co gdy zechcesz ją przenieść w miejsce, które jest nieco mniejsze? Spokojnie możesz złożyć z niej mniejszą wersję! Dla osób, które od początku wiedzą, że nie chcą dużej piaskownicy ze względu na ograniczone miejsce, na sklepie znajduje się również mała piaskownica.

Wybierz produkt, który pokochają Twoje dzieci! Dowiedz się więcej o naszej piaskownicy

preloader