targi psb relacja

Targi PSB w Kielcach – relacja marki Domelo.

Relacja Domelo Targi PSB

Chcielibyśmy przedstawić Wam relację tegorocznych Targów PSB, które odbyły się 28 i 29 lutego w Kielcach. Była to dla nas doskonała szansa, aby zaprezentować się przed większą grupą potencjalnych odbiorców, jak również porozmawiać z Wami na temat naszej oferty i posłuchać konstruktywnych sugestii.

Przygotowania kosztowały nas mnóstwo wysiłku, jednak wraz z upływem czasu czuliśmy, że jest to dobra inwestycja. Od początku planowaliśmy również, żeby nasze stoisko nie było wyłącznie produktowe. Chcieliśmy zaoferować Wam też tradycyjny poczęstunek, oraz drobne atrakcje, jak np. rzuty do kosza, dzięki czemu poprzez trafienie mogliście uzyskać rabat na nasze produkty. Dlatego mamy nadzieję, że nie czuliście, że jest to tylko oficjalne spotkanie, ale mogliście poczuć się u nas swobodnie i w takich nastrojach uzyskać odpowiedź na każde pytanie.

Targi PSB trwały dwa dni, podczas których w przyjaznej atmosferze mogliśmy poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Z naszej strony jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy podzielić się najnowszymi pomysłami, które mamy zamiar niedługo zrealizować.
Na naszym stanowisku mogliście zobaczyć sporo artykułów budowlanych i ogrodowych takich jak odwodnienia, piaskownice, konewki, wózki ogrodowe i wiele innych produktów, które mamy nadzieję, że zapadną Wam w pamięci.

Poniżej możecie zobaczyć krótki filmik jak wyglądało nasze stanowisko:

Dzięki Waszej obecności czujemy się zmotywowani do dalszej pracy. Zaczęliśmy już planować kolejne kroki, aby rozwijać naszą ofertę i wdrażać sugestie, które odebraliśmy od Was podczas targów. Ogromnie cieszy nas Wasze zainteresowanie, które sprawiło, że te dni były dla naszego zespołu niezapomniane.
Ze swojej strony chcielibyśmy również podziękować organizatorom, oraz innym firmom, które stworzyły niesamowitą atmosferę tego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się z Wami w równie sprzyjających okolicznościach!

targi psb relacja

relacja targi psb 2024

Zapraszamy również na stronę właściciela marki Domelo, ZMM Maxpol.

PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

preloader