ziomki rzeszow cup

Ziomki Cup Rzeszów 2024 – Relacja marki Domelo

Dnia 8. czerwca mieliśmy ogromną przyjemność gościć z naszym stoiskiem na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie, gdzie odbywało się wydarzenie dla młodych piłkarzy o nazwie „Ziomki Rzeszów Cup”. Rozgrywki były połączone z piknikiem rodzinnym, na którym nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, a my mogliśmy odpowiedzieć także na Wasze pytania odnośnie produktów firmy Domelo.

ziomki cup pomaranczowi

Na naszym stoisku mogliście m.in. spróbować świeżego, pełnego witamin soku z warzyw i owoców, który mamy nadzieję orzeźwił Was podczas tego gorącego dnia, a widok dzieci pijących sok z jabłek i marchewki utwierdził nas w przekonaniu, że wyszedł na prawdę niezły 🙂 Dzięki temu mogliśmy zaprezentować Wam niezawodną sokowirówkę Hagsen, idealną na wymagające owocowe zadania.

ziomki rzeszow soki

Najmłodsi mieli również okazję do zabawy w piaskownicy Domelo – bezpiecznej i estetycznie wykonanej, która zachęcała do kreatywnego spędzania czasu. Wierzymy, że spełniła ona swoje zadanie dając dzieciom dużo radości z zabawy.

domelo piaskownica

Każdy z uczestników poprzez proste zadania mógł wygrać produkty naszej marki, np. konewki, kolce na ptaki lub gadżety takiej jak notesy, biuwary lub kredki. Mamy nadzieję, że będziecie z nich często korzystać i pamiętać o nas.

ziomki rzeszow konewki

ziomki cup piaskownica

Ziomki Rzeszów Cup był nie tylko wydarzeniem sportowym, ale też okazją do spotkań, rozmów i dzielenia się pasjami. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tej imprezy i wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzone chwile. Do zobaczenia ponownie!

Pełną fotorelację możecie zobaczyć na naszym facebooku!

PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

preloader