MG 7958 scaled
  • Home
  • porady
  • Wielofunkcyjne Łopaty DOMELO: Od Ogrodnictwa do Odśnieżania

Wielofunkcyjne Łopaty DOMELO: Od Ogrodnictwa do Odśnieżania

Narzędzie, które z pozoru jest prostym tworem służącym do przenoszenia z punktu A do punktu B piasku, ziemi, lub liści, nie koniecznie takim musi być. Łopaty DOMELO to narzędzia nie tylko do prac rolniczo/ogrodowych, ale także, a nawet przede wszystkim – rewelacyjnie skuteczny produkt do odśnieżania.  A przecież nie ma nic lepszego niż sprzęty, które można wykorzystać w różnorodny sposób… I właśnie możliwość multi-funkcjonalności przyświecała nam podczas projektowania rączki, trzonka i dyszla łopaty DOMELO. Możesz wygodnie i bezpiecznie używać ich zarówno do prac ogrodowych, jak i podczas prac w stajniach lub stodołach. Najwyższej jakości trzonki z drewna bukowego wytrzymają przenoszenie ciężkich materiałów, dlatego nie musisz obawiać się o swoją łopatę, np. podczas przesypywania nią piasku do ulubionej piaskownicy Twojego dziecka lub przenoszenia hałd śniegu z dala od garażowego podjazu.

lop czerw4

W końcu co roku przerabiamy ten sam scenariusz – zaśnieżone drogi, chodniki i podjazdy. O ile problemem nie jest odśnieżenie domu, gdy możesz szybko wyciągnąć łopatę lub zgarniacz schowany w garażu, o tyle problem pojawia się, gdy np. Twój samochód zostawiony na firmowym parkingu zostanie zasypany podczas sporej śnieżycy. Na ratunek przychodzi tutaj łopata samochodowa, która jest wykonana z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu odgarniesz nawet największe zaspy śniegu! Jej ergonomiczny kształt i niewielkie wymiary sprawiają, że użytkowanie jest bajecznie proste i wygodne. Dodatkowy plus to niewielka ilość miejsca, zajmowana przez łopatę – możesz schować ją do bagażnika i wciąż będziesz mieć w nim sporo miejsca!

W ofercie DOMELO znajdziecie zarówno małe, duże, jak i składane, samochodowe łopaty. Wszystko po to, aby perfekcyjnie dopasować nasz asortyment do Twoich oczekiwań i potrzeb. Łopaty w całości produkujemy w naszej firmie w Rzeszowie, aby zadbać w pełni o utrzymanie wysokiej jakości.

2021 1 scaled

PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

preloader