slim abisynka 01 1 scaled

Odprowadzenie Wody z Odwodnieniem Liniowym DOMELO

Jest to system odwodnień liniowych marki DOMELO charakteryzujący się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie ulega korozji, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz produkt, który będzie służył przez długie lata.

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

Odpowiednie odprowadzenie wody jest niezwykle istotne dla każdego domu. To gwarancja trwałości wykonanych podjazdów, garaży oraz innych elementów na posesji. Odpowiedni wybór odwodnienia liniowego to zapobieganie zalaniu terenu, a zatem kosztownym naprawom, których każdy właściciel nieruchomości chce uniknąć. Zabezpiecz się przed zalaniem piwnic i  budynków gospodarczych oraz uszkodzeniem ścian budynku mieszkalnego wybierając wysokiej jakości odwodnienie liniowe DOMELO.

w naszym produkcie zastosowaliśmy uproszczony system montażu, który zmniejsza czas niezbędny na instalację odwodnień oraz sprawia, że każdy użytkownik może zamontować go sam w swoim domu. Jego specyficzna, wąska konstrukcja zapewnia możliwość montażu w nawet najbardziej wymagających miejscach przy zachowaniu estetycznego wyglądu.

Odwodnienie liniowe MAX-DRAIN SLIM sprawdzi się zarówno do odprowadzenia wody z Twojego garażu czy podjazdu, jak i z chodników oraz placów znajdujących się przy domu.

Dowiedz się więcej o odwodnieniu liniowym MAX-DRAIN SLIM

PODZIEL SIĘ TYM WPISEM

preloader