Taczka Domelo – idealna do drewna

Ponownie w ofercie! Taczka Domelo, czyli kultowa i najbardziej rozpoznawalna pozycja z naszego katalogu ponownie dostępna w sprzedaży hurtowej, jak i w sprzedaży detalicznej w najlepszych sklepach ogrodowo-budowlanych w Polsce.

Sprawdzony sposób pakowania tj. 30 kompletów korpusu wraz z zestawami montażowymi na jednej europalecie, to ukłon w stronę naszych partnerów handlowych. Dzięki nowemu systemowi pakowania jesteśmy w stanie dostarczyć jeszcze więcej taczek, w krótszym terminie i w znacznie bezpieczniejszy sposób niż dotychczas.

Jesienne porządki ogrodowe to zawsze ogrom pracy i mnóstwo zebranych odpadów, które należy przenieść na kompostownik lub miejsce składowania takich odpadów. Stabilna i wytrzymała taczka to świetny sposób na ułatwienie takich czynności. Duże i gumowe koła o średnicy 12 cali sprawią, że dotąd niewiarygodnie ciężkie rzeczy będą banalne w transportowaniu. Wytrzymałość kół oraz ich wielkość sprawią, że w bardzo łatwy sposób będziesz mógł manewrować taczką, a żadna gałąź czy inna przeszkoda leżąca na ziemi nie będzie stanowić problemu.

Na taczkę możesz spokojnie zapakować zgrabione, wilgotne liście czy połamane gałęzie leżące na ziemi. Co więcej? Taczka udźwignie nawet zapasy drewna na opał, które będziesz chciał przetransportować do miejsca jego składowania. Rękojeści taczki, wykonane z aluminium oraz dodatku tworzywa w miejscu uchwytu, zapewnią Ci wygodne transportowanie nawet tak ciężkich rzeczy. Przy codziennych, ogrodowych obowiązkach taczka potrafi być wręcz zbawiennym narzędziem, które przyspieszy i ułatwi każdą pracę!

Zobacz jak prezentuję się taczka DOMELO

preloader